چهل و یکمین اجلاس مدیران دبیرخانه های نظام اداری کشور

on . Posted in اخبار هشتمین کنفرانس

رای دهی:  / 3
ضعیفعالی 

مجمع مدیران دبیرخانه های نظام اداری کشورچهل و یکمین اجلاس مدیران دبیرخانه های نظام اداری کشور با محوریت مدیریت فناوری در سازمانها، با هدف ارتقای سطح دانش و توانمندی های مدیران و کارشناسان حوزه مکاتبات، اسناد و اتوماسیون اداری، به همت نهاد ریاست جمهوری و میزبانی وزارت آموزش و پرورش، دهم شهریور ماه در مرکز آفرینش های هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار می شود.

محورهای سخنرانی های علمی اجلاس عبارتند از:

  • خلاقیت در مدیریت
  •  مدیریت فناوری های نوین
  • اثربخشی کارکنان در سازمان
  • مدیریت سرآمد در سازمانهای آینده
  • مدیریت انتقال و یادگیری فناوری
  • نقش منابع انسانی در توسعه سازمان

 

مخاطبان: مدیران و کارشناسان نظام مکاتبات، پشتیبانی، امور اداری و منابع انسانی دستگاه های اجرایی کشور و مدیران عامل شرکت های خصوصی

 

نمایشگاه تخصصی کامپیوتر و ماشین های اداری

در حاشیه این اجلاس نمایشگاه «کامپیوتر و ماشین های اداری» با هدف آشنایی مدیران با جدیدترین ماشین های اداری و سخت افزارهای کامپیوتری و شرکت های فعال در حوزه فروش و تعمیرات آن برگزار خواهد شد. لذا بهترین فرصت برای حضور شرکت های فعال در این عرصه و تعامل با مدیران دستگاه های دولتی است. لذا از کلیه شرکت های فعال در این حوزه برای استفاده از این فرصت ارزشمند و حضور در نمایشگاه دعوت به عمل می آید.

 

نشریه تخصصی چهل و یکمین اجلاس

همزمان با اجلاس، ویژه نامه تخصصی کامپیوتر و ماشین های اداری منتشر و علاوه بر توزیع در اجلاس برای مدیران دستگاه های اجرایی ارسال خواهد شد. لذا از علاقمندان برای درج مصاحبه، مقاله یا آگهی دعوت می شود با دبیرخانه اجلاس به شماره های زیر همین صفحه تماس حاصل فرمایند.

 


ثبت نام در اجلاس رایگان می باشد اما با توجه به محدودیت ظرفیت سالن، اولویت با کسانی است که زودتر فرم را تکمیل نمایند. به شرکت کنندگان گواهی حضور در دوره اعطا خواهد شد.

برای ثبت نام آنلاین لطفا روی تصویر زیر کلیک کنید.

 

به دلیل تکمیل ظرفیت از ثبت نام عزیزان معذوریم.

ثبت نام حضوری پذیرفته نخواهد شد.